Esta subasta está FINALIZADA

Finalizada

Subasta de vivienda en Vila-Sacra

c/ migdia, 13, 2º c Vila-Sacra (Girona)

urbana.- entitat número vint-i-sis. habitatge a l'escala c, planta segona,porta única, de l'edifici situat a carrer migdia, sense número, cantonada carrer hortes, al terme municipal de vila-sacra. té una superfície útil de setanta-sis metres amb cinquanta-cinc decímetres quadrats, distribuïts en diverses dependències i serveis. té un rentador de trenta-set metres amb seixanta-cinc decímetres quadrats. té també una terrassa de seixanta-nou metres quadrats. limita: front, prenent com a tal el carrer de la seva situació, terrassa; dreta entrant, terrassa; esquerra, habitatge porta única de l'escala b; fons, té com a annex inseparable la plaça d'aparcament identificada amb el número vuit, a la planta soterrani de l'edifici en construcció situat a carrer migdia, sense número, cantonada carrer hortes, al terme municipal de vila-sacra. té una superficie útil de atorze metres amb vint-i-cinc decímetres quadrats. limita: front, prenent com a tal el seu accés, zona depas i maniobra; dreta entrant, plaça d'aparcament número nou; esquerra, plaça d'aparcament número set; fons, mur de l'edifici. coeficient en la seva escala: vint-i-set coma onze per cent. coeficient en l'edifici: sis coma setanta-tres per cent

INFORMACIÓN EXTRA
URBANA.- Entitat número vint-i-sis. Habitatge a l'escala C, planta segona,porta única, de l'edifici situat a Carrer Migdia, sense número, cantonada carrer Hortes, al terme municipal de Vila-sacra. Té una superfície útil de setanta-sis metres amb cinquanta-cinc decímetres quadrats, distribuïts en diverses dependències i serveis. Té un rentador de trenta-set metres amb seixanta-cinc decímetres quadrats. Té també una terrassa de seixanta-nou metres quadrats. Limita: front, prenent com a tal el carrer de la seva situació, terrassa; dreta entrant, terrassa; esquerra, habitatge porta única de l'escala B; fons, Té com a annex inseparable la plaça d'aparcament identificada amb el número vuit, a la planta soterrani de l'edifici en construcció situat a Carrer Migdia, sense número, cantonada carrer Hortes, al terme municipal de Vila-sacra. Té una superficie útil de atorze metres amb vint-i-cinc decímetres quadrats. Limita: front, prenent com a tal el seu accés, zona de pas i maniobra; dreta entrant, plaça d'aparcament número nou; esquerra, plaça d'aparcament número set; fons, mur de l'edifici. Coeficient en la seva escala: vint-i-set coma onze per cent. Coeficient en l'edifici: sis coma setanta-tres per cent.

Valores

  • Depósito para participar
    27.364€
  • Tasación de la propiedad
    273.643€
  • Valor de la subasta
    273.643€
  • Cantidad reclamada
    213.665€

El siguiente enlace le llevará a la web oficial del BOE: https://subastas.boe.es/detalleSubasta.php?idSub=SUB-JA-2025-252061